ładowanie strony

E-PRZEDSZKOLE

 

Zajęcia umuzykalniające z Panią Sinfonietką.

 

Kochany Rodzicu! Twój Maluch już dostatecznie umuzykalnił Cię grając Ci na nerwach w czasie narodowej kwarantanny? Teraz my umuzykalnimy jego!

 

Wychodzimy naprzeciw tym, których pociechy nie wybierają się do przedszkola lub żłobka w najbliższym czasie. Uwielbiana przez młodych Melomanów Pani Sinfonietka* zaprasza wszystkie dzieci do udziału w zajęciach umuzykalniających online. Będziemy uczyć się piosenek, bawić i grać na własnoręcznie wykonanych domowych instrumentach. Będzie dużo śmiechu, muzyki i zabawy! Zapraszamy również dzieci, które nie umieją jeszcze czytać, a chciałyby nauczyć się Sinfonietkowych Piosenek Karaoke. Pokażmy, że dzieci w domu się nie nudzą!

 

Zajęcia będą odbywały się indywidualnie lub w małych grupach poprzez komunikator internetowy. Opiekunowie przed każdymi zajęciami zostaną poinformowani drogą mailową o ich terminie i szczegółach.

 

Zgłoszenia na: rezerwacja@sinfoniettacracovia.com

 

* Pani Sinfonietka – Danuta Augustyn – ceniona skrzypaczka Sinfonietty Cracovii, członkini kwartetu DAFO, pedagog akademicki oraz przede wszystkim uwielbiana animatorka cieszącego się ogromną popularnością cyklu koncertów dla dzieci Sinfonietka.

 

KOMUNIKAT

Ze względu na przerwę sezonową, zajęcia z początkiem lipca zostały zawieszone do odwołania.

 

 

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram