ładowanie strony

KONCERTY

2019

 

 

18 WRZEśNIA

 

KRAKóW

 

GWIAZDY Z SINFONIETTą — RAFAEL PAYARE

Jubileusz 25-lecia Sinfonietty Cracovii

 

ICE KRAKóW
UL. MARII KONOPNICKIEJ 17, KRAKóW
19.00

 

BILETY: TICKETMASTER.PLEVENTIM.PLINFOKRAKOW.PL

 

WYKONAWCY:
RAFAEL PAYARE — DYRYGENT
SINFONIETTA CRACOVIA

 

PROGRAM:
Krzysztof Penderecki — Serenada na orkiestrę smyczkową
Richard Strauss — Metamorfozy
Arnold Schönberg — Verklärte Nacht

 

29 WRZEśNIA

 

Warszawa

 

Szalone Dni Muzyki

MOZART W PODRÓŻY

 

TEATR WIELKI – OPERA NARODOWA / Sala TRANSATLANTYK
Pl. Teatralny 1
13.00

 

BILETY: www.szalonednimuzyki.pl

 

WYKONAWCY:
Andrzej Krzyżanowski — flet
Nicolas Baldeyrou — klarnet bassetowy
Jakub Haufa — skrzypce
Sylvain Blassel — harfa
Sinfonietta Cracovia
Jurek Dybał — dyrygent

 

PROGRAM:
Franciszek Lessel — Uwertura g-moll
Wolfgang Amadeusz Mozart — Koncert na flet i harfę KV 299 C-dur (cz. I)
Wolfgang Amadeusz Mozart — Symfonia nr 31, D-dur paryska
Wolfgang Amadeusz Mozart — Koncert klarnetowy KV 622 A-dur (cz. II)
Wolfgang Amadeusz Mozart — Symfonia nr 38, D-dur praska
Wolfgang Amadeusz Mozart — Koncert skrzypcowy nr 5, KV 219, A-dur turecki (cz. III)

 

29 WRZEśNIA

 

Warszawa

 

Szalone Dni Muzyki

KARTKI Z NIENAPISANEGO DZIENNIKA

 

TEATR WIELKI – OPERA NARODOWA / Sala TRANSATLANTYK
Pl. Teatralny 1
18.00

 

BILETY: www.szalonednimuzyki.pl

 

WYKONAWCY:
Jurek Dybał  — dyrygent
Sinfonietta Cracovia

 

PROGRAM:
Krzysztof Penderecki — Sinfonietta nr 3 KARTKI Z NIENAPISANEGO DZIENNIKA
Feliks Mendelssohn-Bartholdy — Cisza morska i szczęśliwa podróż, uwertura op. 27
Feliks Mendelssohn-Bartholdy — IV Symfonia A-dur op. 90 Włoska

 

5 października

 

Gostyń

 

FESTIWAL Sacromontana

 

Bazylika Świętogórska
19.30

 

Wstęp wolny

 

WYKONAWCY:
Anna Mikołajczyk-Niewiedział — sopran
Agnieszka Rehlis — mezzosopran
Tomasz Krzysica — tenor
Robert Gierlach — baryton
Michał Klauza — dyrygent
Polski Chór Kameralny
Sinfonietta Cracovia

 

PROGRAM:
JÓZEF ZEIDLER — Nieszpory

 

9 października

 

Wieliczka

 

Festiwal Unsound

DESCENT

 

Kopalnia Soli Wieliczka
ul. Daniłowicza 10
18.00

 

BILETY: www.unsound.goingapp.pl

 

WYKONAWCY:
The Necks
Ilan Volkov
Sinfonietta Cracovia

 

13 października

 

Norymberga

 

WYKONAWCY:
Daniel Ottensamer — klarnet
Jurek Dybał — dyrygent
Sinfonietta Cracovia

 

PROGRAM:
Johan Pachelbel — Kanon D-dur
Krzysztof Penderecki — Sinfonietta nr 2 na klarnet i orkiestrę smyczkową
Gioacchino Rossini — Introdukcja, temat i wariacje na klarnet i orkiestrę
Mieczysław Karłowicz — Serenada na orkiestrę smyczkową op. 2
Wojciech Kilar — Orawa
Grzegorz Gerwazy Gorczycki — Polonez balowy

 

25 października – 07 listopada

 

Korea PŁd / Chiny

 

Jubileuszowa Trasa Koncertowa

 

Wykonawcy:
Jurek Dybał — dyrygent
Sinfonietta Cracovia

 

9 listopada

 

KRAKóW

 

Wielka Gala Jubileuszowa — Martin Grubinger

 

ICE KRAKóW
UL. MARII KONOPNICKIEJ 17, KRAKóW
19.00

 

BILETY: TICKETMASTER.PLEVENTIM.PLINFOKRAKOW.PL

 

WYKONAWCY:
Martin Grubinger — perkusja
Jurek Dybał — DYRYGENT
SINFONIETTA CRACOVIA

 

PROGRAM:
W.A. Mozart, K. Penderecki, J. Corigliano

 

14–16 listopada

 

KRAKóW

 

4. Lions World Song Festival for the Blind

 

Radio Kraków, Teatr im. J. Słowackiego

 

BILETY: www.lionsfestival.org/pl

 

 

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram