ładowanie strony

MIĘDZYNARODOWY KONKURS KOMPOZYTORSKI

Konkurs Kompozytorski — ogłoszenie wyników

 

Z radością informujemy, że rozstrzygnięty został 6. Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski Sinfonietta per Sinfonietta: Hommage à Krzysztof Penderecki.

 

Jury w składzie:

 

  • Elżbieta Penderecka ‒ Honorowa Przewodnicząca,
  • Joanna Wnuk-Nazarowa,
  • Eugeniusz Knapik,
  • Marcel Chyrzyński,
  • Jurek Dybał.

 

podjęło decyzję o przyznaniu I nagrody ex æquo Panu Andrei Matteviemu (Włochy) za utwór Sinfonietta per Sinfonietta: Hommage à Krzysztof Penderecki oraz Panu Robinowi Lilji (Szwecja) za kompozycję opatrzoną tym samym tytułem.

 

Jednocześnie informujemy, że premierowe wykonanie kompozycji laureatów I nagrody odbędzie się w trakcie 6. edycji Sinfonietta Festival, którego termin ogłoszony zostanie w najbliższych tygodniach.

 

Pragniemy serdecznie pogratulować laureatom I nagrody oraz podziękować wszystkim twórcom, którzy wzięli udział w tegorocznej edycji Konkursu.

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że Jury Międzynarodowego Konkursu Kompozytorskiego Sinfonietta per Sinfonietta: Hommage à Krzysztof Penderecki zakończyło obrady.
Uprzejmie prosimy wszystkie Uczestniczki/Uczestników Konkursu o uzupełnienie formularza de-anonimizującego nadesłane prace w terminie do dn. 6 lipca (do godz. 23:59).
 

 

PILNY KOMUNIKAT: KONKURS KOMPOZYTORSKI

 

Szanowni Państwo,

 

w związku z problemami technicznymi związanymi z przesyłaniem zgłoszeń na VI Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski Sinfonietta per Sinfonietta: Hommage à Krzysztof Penderecki uprzejmie prosimy o ponownie przesłanie poprzez formularz internetowy materiałów aplikacyjnych oznaczonych następującymi godłami: UND3721, Civis1, K2 1954 oraz sandwich (włączając w to ponowny uploading wymaganych materiałów) w terminie do dn. 30 czerwca b.r.

 

Przepraszamy za utrudnienia.

 

 

 

 

 

 

 

REGULAMIN KONKURSU

 

EDYTOWALNA KARTA ZGŁOSZENIA

 

WYKAZ INSTRUMENTÓW PERKUSYJNYCH

 

Aplikować należy przy wykorzystaniu internetowego Formularza zgłoszenia dostępnego TUTAJ.

 

Szczegółowe informacje dot. procesu aplikacyjnego znajdą Państwo w REGULAMINIE KONKURSU.

 

 

 

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram