ładowanie strony

PROGRAM FESTIWALU / BILETY

 

V Sinfonietta Festival

 

Stars & Strings

 

 

 

PROGRAM FESTIWALU

 

 

 

 

30 CZERWCA

 

KRAKW

 

V JUBILEUSZOWY SINFONIETTA FESTIVAL? STARS & STRINGS

 

MINIMALISTIC OPENING.

 

GALERIA SZTUKI POLSKIEJ XIX W. W SUKIENNICACH ? ODDZIA MNK
SALA SIEMIRADZKIEGO, KRAKW, RYNEK GWNY 3
19.00

 

BILETY:50/25 ZTICKETMASTER.PL,EVENTIM.PL,INFOKRAKW

 

WYKONAWCY:
JUREK DYBA ? DYRYGENT
SINFONIETTA CRACOVIA

 

PROGRAM:
JOHN CAGE ?4?33?
ERIK SATIE ?GYMNOPDIENO. 1W OPR. NA SMYCZKI
TEKLA BDARZEWSKA-BARANOWSKA ?MODLITWA DZIEWICYOP. 4
MICHAEL NYMAN ?IN RE DON GIOVANNI
PHILIP GLASS ? KWARTET NR 2COMPANY
TERRY RILEY ?IN C
STEVE REICH ?TRIPLE QUARTET
JOHN ADAMS ?SHAKER LOOPS

 

 

 

 

2 LIPCA

 

KRAKW

 

V JUBILEUSZOWY SINFONIETTA FESTIVAL? STARS & STRINGS

 

?FOR OUR FREEDOM AND YOURS.?

 

GALERIA SZTUKI POLSKIEJ XIX W. W SUKIENNICACH ? ODDZIA MNK
SALA SIEMIRADZKIEGO, KRAKW, RYNEK GWNY 3
19.00

 

BILETY:50/25 ZTICKETMASTER.PL,EVENTIM.PL,INFOKRAKW

 

WYKONAWCY:
STANLEY JACKSON ? TENOR
JUREK DYBA ? DYRYGENT
SINFONIETTA CRACOVIA

 

PROGRAM:
IGNACY JAN PADEREWSKI ? MENUET G-DUR OP. 14 NR 1
IGNACY JAN PADEREWSKI ? SUITA G-DUR NA ORKIESTR SMYCZKOW
IGNACY JAN PADEREWSKI ? WYBR ZSZECIU PIENI DO SW ADAMA MICKIEWICZAOP. 18, OPR. NA GOS I ORKIESTR SMYCZKOW
1.POLAY SI ZY
2.PIOSNKA DUDZIARZA
3.MOJA PIESZCZOTKA
4.TYLEM WYTRWA
SINFONIETTA JUBILEUSZOWA*
THE SPIRITUALS:
HARRY T. BURLEIGH (AR.) ?SOMETIMES I FEEL LIKE A MOTHERLESS CHILD
HARRY T. BURLEIGH (AR.) ?EV?RY TIME I FEEL THE SPIRIT
MARGARET BONDS (AR.) ?HE?S GOT THE WHOLE WORLD IN HIS HANDS
HARRY T. BURLEIGH (AR.) ?THE GOSPEL TRAIN
LEONARD BERNSTEIN ?MARIAZ MUSICALUWEST SIDE STORY
LEONARD BERNSTEIN ?SOMEWHEREZ MUSICALUWEST SIDE STORY

 

*UTWR LAUREATA MIDZYNARODOWEGO KONKURSU KOMPOZYTORSKIEGO SINFONIETTA PER SINFONIETTA POD HONOROWYM PATRONATEM PROF. KRZYSZTOFA PENDERECKIEGO.

 

 

 

 

4 LIPCA

 

KRAKW

 

V JUBILEUSZOWY SINFONIETTA FESTIVAL? STARS & STRINGS

 

4 TH OF JULY BBQ CLUBBING./ OPEN-AIR JAM SESSION

 

LIVE CHAMBER MUSIC!

 

HOTEL CRACOVIA, DOM JZEFA MEHOFFERA, PAWILON JZEFA CZAPSKIEGO, EUROPEUM ? ODDZIAY MNK
START 17.00, FINA 20.30

 

WSTP WOLNY

 

1. KWARTET DAFO

 

HOTEL CRACOVIA ? ODDZIA MUZEUM NARODOWEGO W KRAKOWIE
KRAKW, AL. FERDYNANDA FOCHA 1
17.00

 

WYKONAWCY:
JUSTYNA DUDA-KRANE ? I SKRZYPCE
DANUTA AUGUSTYN ? II SKRZYPCE
ANETA DUMANOWSKA ? ALTWKA
MARCIN MCZYSKI ? WIOLONCZELA (GOCINNIE)

 

PROGRAM:
STEVE REICH ?DIFFERENT TRAINSNA KWARTET SMYCZKOWY I TAM MAGNETOFONOW
KRZYSZTOF PENDERECKI ? I KWARTET SMYCZKOWY

 

2. PADEREWSKI SALOON

 

Gmach Gwny MUZEUM NARODOWEGO W KRAKOWIE
KRAKW, al. 3 maja 1
17.00

 

WYKONAWCY:
MACIEJ LULEK ? SKRZYPCE
TOM ROBAK ? FORTEPIAN

 

PROGRAM:
IGNACY JAN PADEREWSKI ? SONATA NA SKRZYPCE I FORTEPIAN OP. 13
GEORGE GERSHWIN / JASCHA HEIFETZ ? SUITA Z OPERYPORGY AND BESS
1.SUMMERTIME
2.MY MAN?S GONE NOW
3.BESS, YOU IS MY WOMAN NOW
4.IT AIN?T NECESSARILY SO

 

3. CORDES CLASSIQUES

 

ORODEK KULTURY EUROPEJSKIEJ EUROPEUM ? ODDZIA MUZEUM NARODOWEGO W KRAKOWIE
KRAKW, PL. W. SIKORSKIEGO 6
17.00

 

WYKONAWCY:
PIOTR MARCIAK ? I SKRZYPCE
MARCIN KMIECIK ? II SKRZYPCE
RYSZARD SNEKA ? ALTWKA
TOMASZ WYROBA ? WIOLONCZELA

 

PROGRAM:
ANTONN DVOK ? KWARTET SMYCZKOWY F-DURAMERYKASKIOP. 96
IGNACY JAN PADEREWSKI ? MENUET G-DUR OP. 14 NR 1
GEORGE GERSHWIN ?KOYSANKA NA SMYCZKI

 

4. SINFO QUARTET (KONCERT PLENEROWY)

 

PAWILON JZEFA CZAPSKIEGO ? ODDZIA MUZEUM NARODOWEGO W KRAKOWIE
KRAKW, UL. PISUDSKIEGO 12
17.00

 

WYKONAWCY:
SARA KUPC ? I SKRZYPCE
JAKUB UREK ? II SKRZYPCE
DAMIAN KUAKOWSKI ? ALTWKA
ALEKSANDRA LIGNAR ? WIOLONCZELA

 

PROGRAM:
PHILIP GLASS ? KWARTET SMYCZKOWY NR 3MISIHIMA
TERRY RILEY ?G-SONGNA KWARTET SMYCZKOWY
PAWE SZYMASKI ?5 UTWORWNA KWARTET SMYCZKOWY

 

5. FINA: 4TH OF JULY JAM SESSION BBQ (KONCERT PLENEROWY)

 

OGRD DOMU JZEFA MEHOFFERA ? ODDZIA MUZEUM NARODOWEGO W KRAKOWIE
KRAKW, UL. KRUPNICZA 26
20.30

 

WYKONAWCY:
MUZYCY SINFONIETTY CRACOVII & PRZYJACIELE

 

PROGRAM:
AMERYKASKIE STANDARDY

 

WSZYSCY WYKONAWCY POWTRZ PROGRAM SWOICH WYSTPW TRZYKROTNIE, ROZPOCZYNAJC KONCERTY JEDNOCZENIE, KOLEJNO OKOO GODZ. 17:00, 18:15 I 19:30. KADAZ 45-MINUTOWYCH ?RUND? BDZIE ODDZIELONA OD KOLEJNEJ PӣGODZINN PRZERW, UMOLIWIAJC SUCHACZOM PRZEMIESZCZANIE SI POMIDZY POSZCZEGLNYMILOKALIZACJAMI. WIECZR ZWIECZY PLENEROWY, FINAOWY KONCERT W OGRODZIE JZEFA MEHOFFERA, KTRY ROZPOCZNIE SI O GODZ. 20:30.

 

 

 

 

6 LIPCA

 

KRAKW

 

V JUBILEUSZOWY SINFONIETTA FESTIVAL ? STARS & STRINGS

 

ALL AMERICAN FINALE.

 

GALERIA SZTUKI POLSKIEJ XIX W. W SUKIENNICACH ? ODDZIA MNK
SALA SIEMIRADZKIEGO, KRAKW, RYNEK GWNY 3
19.00

 

BILETY:50/25 ZTICKETMASTER.PL,EVENTIM.PL,INFOKRAKW

 

WYKONAWCY:
MICHEL LETHIEC ? KLARNET
JOHN AXELROD ? DYRYGENT
SINFONIETTA CRACOVIA

 

PROGRAM:
SAMUEL BARBER ? ADAGIO NA ORKIESTR SMYCZKOW
AARON COPLAND ? KONCERT KLARNETOWY
GEORGE GERSHWIN ? PRELUDIA ZAMERYKANINA W PARYU, OPR. FRANCK VILLARD
GEORGE GERSHWIN ?KOYSANKA, WERSJA NA ORKIESTR SMYCZKOW
LEONARD BERNSTEIN ? WALC ZDIVERTIMENTANA ORKIESTR
AARON COPLAND ? SUITA Z BALETUAPPALACHIAN SPRING

 

 

 

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram