ładowanie strony

PRACA

Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia zatrudni na

warunkach umowy o pracę obowiązkową, dyspozycyjną, dynamiczną i kreatywną osobę na

stanowisku: Specjalista ds. marketingu i organizacji widowni

Zakres obowiązków:

  • organizacja widowni
  • zarządzanie procesem sprzedaży biletów
  • poszukiwanie nowych grup odbiorców
  • prowadzenie i analiza działań promocyjno-reklamowych
  • współpraca z mediami i partnerami w zakresie prowadzonych projektów
  • monitoring mediów i sprzedaży biletów
  • działania wizerunkowe

Wymagania:

  • wiedza z zakresu marketingu, sprzedaży i public relations
  • bardzo dobra znajomość technik oraz narzędzi marketingowych
  • znajomość zagadnień dotyczących reklamy i promocji
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • podstawowa znajomość obsługi programów graficznych
  • umiejętność pisania tekstów promocyjnych
  • samodzielność
  • kreatywność
  • obowiązkowość
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu, promocji lub

     organizacji widowni

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie

danych osobowych na adres mailowy: office@sinfoniettacracovia.com do dnia 31 marca 2016 roku.

Orkiestra Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia zatrudni osobę na

stanowisku: Inspicjent / technik (Stage Manager)

  • kompleksowa obsługa techniczna zespołu artystycznego orkiestry i biura

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze lub produkcji wydarzeń kulturalnych i eventów
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz dyspozycyjność
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana wiedza w zakresie organizacji i funkcjonowania orkiestry oraz znajomość terminologii muzycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie

danych osobowych na adres mailowy: office@sinfoniettacracovia.com do dnia 31 marca 2016 roku.