ładowanie strony

MUZYKĄ W WIRUSA! WIRTUALNIE

Muzyką w wirusa! to oferta artystyczno-kulturalna wychodząca naprzeciw trudnościom obecnej sytuacji w Polsce związanej z walką z koronawirusem. Chcąc pozostać w stałym kontakcie z naszymi Słuchaczami przygotowaliśmy darmową ofertę artystyczną i edukacyjną, aby ten trudny czas, który większość z nas spędza w domu, przebiegał z muzycznej atmosferze. Zapraszamy do zapoznania się z trzema modułami projektu, spośród których każdy może znaleźć coś dla siebie.

 

 • Wirtualny Koncert
  Muzyczna podróż w czasie z Sinfoniettą, w ramach której co drugi dzień będziemy publikowali (premierowo!) nagrania koncertowe ze szczególnym uwzględnieniem utworów tegorocznego jubilata Ludwiga van Beethovena.

 

  • Sinfonietkowe Karaoke
   dla maluchów w formie piosenek w wersji do słuchania oraz wersji karaoke z możliwością wspólnego śpiewania i zabaw

 

 • Sinfonietkowe e-przedszkole
  Zajęcia umuzykalniające online dla dzieci prowadzone przez Panią Sinfonietkę poprzez komunikator internetowy. Podczas zajęć młodzi Melomani uczą się śpiewać Sinfonietkowe Piosenki, grają na domowych instrumentach, bawią się i wykonują prace plastyczne.

 

 • Wirtualne kursy mistrzowskie
  z muzykami Sinfonietty, w ramach których uczniowie i studenci ale również amatorzy mogą zgłaszać się na indywidualne lekcje gry na skrzypcach, altówce, wiolonczeli i kontrabasie poprzez komunikatory internetowe.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram