Tryb koncertowy

OGŁOSZENIE O NABORZE - PRACA NA ZASTĘPSTWO

Dyrektorka Orkiestry Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa Sinfonietta Cracovia

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY - UMOWA NA ZASTĘPSTWO

Specjalista ds. programowych i produkcji wydarzeń artystycznych

1. Wymagania formalne:

• wykształcenie wyższe,

• co najmniej 6-miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze organizacji pracy w sektorze kultury;

2. Wymagania dodatkowe:

• umiejętność zarządzania projektami

• dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych (w tym biegła znajomość pakietu MS Office) oraz narzędzi niezbędnych do organizacji pracy zespołowej, np. z pakietu aplikacji Google/Gmail,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

• umiejętność pracy pod presją czasu oraz dyspozycyjność,

• predyspozycje do zarządzania zespołem i podwykonawcami.

Mile widziane:

• umiejętność pracy w zespole,

• doświadczenie w pracy w instytucji kultury,

• wiedza w zakresie organizacji i funkcjonowania orkiestry lub innego zespołu artystycznego,

• znajomość terminologii muzycznej,

• doświadczenie w obsłudze lub produkcji wydarzeń kulturalnych i eventów.

3. Zakres obowiązków:

• koordynowanie procesów organizacji pracy artystycznej Zespołu artystycznego Orkiestry Sinfonietta Cracovia opracowywanie i prowadzenie kalendarza artystycznego na etapie planowania i realizacji (w porozumieniu z I Dyrygentem - Dyrektorem Artystycznym);

• działania produkcyjne, w tym próby, dotyczące koncertów i wydarzeń artystycznych;

• sporządzanie projektów kalendarza pracy artystycznej na podstawie ustaleń Dyrektora oraz  I Dyrygenta - Dyrektora Artystycznego, z uwzględnieniem harmonogramu prób i podanego repertuaru oraz obsady;

• koordynacja spraw związanych z procesem angażowania dyrygentów, solistów

i muzyków doangażowanych w ramach projektów realizowanych przez Orkiestrę Sinfonietta Cracovia, w tym ich kosztorysowanie, opracowywanie umów i nadzór nad ich realizacją, obejmująca także opiekę nad doangażowanymi;

• dokonywanie rezerwacji miejsc i sal koncertowych oraz sal na próby Orkiestra Sinfonietta Cracovia , w tym opracowywanie umów i nadzór nad ich realizacją;

• prowadzenie bazy koncertów i nagrań wydarzeń;

• wspieranie prowadzenia działań z zakresu strategii marki, marketingowych i promocyjno-komunikacyjnych aktywności Orkiestry Sinfonietta Cracovia;

• wspieranie zadań związanych z organizowaniem i obsługą widowni dla wydarzeń artystycznych;

• realizacja celów i założeń logistycznych niezbędnych dla wydarzeń artystycznych Zespołu artystycznego Orkiestry oraz we współpracy z partnerami Orkiestry Sinfonietta Cracovia, w tym tworzenie planów pracy, riderów technicznych, planów sceny itp. ;

• programowanie aktywności artystycznej instytucji obejmujące opracowywanie wniosków o wsparcie finansowe z zewnętrznych funduszy i ich realizację.

4. Warunki pracy i płacy:

• umowę o pracę na zastępstwo;

• wymiar czasu pracy: 1 etat;

• wynagrodzenie: 5000-6000 zł brutto oraz premie zgodnie z Regulaminem wynagradzania pracowników Orkiestry;

• miejsce pracy: siedziba Orkiestry Sinfonietta Cracovia z siedzibą w Krakowie przy ul. Władysława Łokietka 14;

• gotowość do podjęcia pracy: tak szybko jak to możliwe;

• ciekawa i dynamiczna praca w jednej z wiodących instytucji muzycznych w kraju;

• duże możliwości rozwoju zawodowego i zdobywania specjalistycznej wiedzy,

• możliwości awansu;

• narzędzia niezbędne do wykonywania pracy;

• pracę w młodym, dynamicznym zespole i kontakt z artystami światowego formatu reprezentującymi różne dziedziny sztuki,

• możliwość wyjazdów zagranicznych i krajowych;

• perspektywa pracy w nowej siedzibie Orkiestry – Centrum Muzyki w Krakowie.

5. Wymagane dokumenty:

• CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz danymi do kontaktu;

• kopie dokumentów potwierdzających wymagany staż pracy,

• list motywacyjny.

6. Termin i miejsce składania dokumentów:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie wymaganych dokumentów wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy office@sinfonietta.pl do dn. 20 września 2024 r.

• pisemne oświadczenie następującej treści:

         Ja niżej podpisany / podpisana wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Orkiestrę Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa SINFONIETTA CRACOVIA z siedzibą w Krakowie przy ul. Władysława Łokietka 14, moich danych osobowych zawartych w CV i wszelkich innych złożonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na potrzeby bieżącego procesu rekrutacyjnego oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji do czasu cofnięcia zgody. Oświadczam, iż zostałem poinformowany/a, iż wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz że mam prawo w dowolnym momencie wycofać wyrażoną przeze mnie zgodę, a wycofanie zgody może nastąpić przez moje jednostronne oświadczenie i nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Data i podpis

O terminie przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych wybrani kandydaci będą informowani mailowo bądź telefonicznie.

7. Liczba etatów– jeden.